Identification
Product identifiers, regulatory numbers, and supplier information
Product Information
- Product Name
- AEROSOL NICOLS 300ML OCEAN FRESH
- Product Form
- Aerosol
- Product Code
- 502928
Regulatory Identifiers
- CAS Number
- N/A
Identified Uses
Deodorant
Manufacturers & Suppliers
NICOLS F.
manufacturer
2, allée des Erables.59980.Bertry.France.
+33 3 27 76 59 26
Emergency Contacts
Nicols
+32 2 389 07 29
Hazard Identification
GHS classification, signal word, pictograms, and hazard statements
Hazard Classifications
GHS Pictograms
Get a free compliance audit
Upload your SDS inventory and get a detailed compliance report
Composition / Information on Ingredients
Chemical components, concentration ranges, and hazardous substance identification
Omschrijvingen van de risico-frasen genoemd in paragraaf 3: zie paragraaf 16. Representatieve gevaarlijke stoffen: (In een voldoende concentratie aanwezig in het preparaat om hieraan de toxicologische kenmerken voor te schrijven, welke deze in zuivere staat bij 100 % zou bevatten) Dit preparaat bevat geen enkele gevaarlijke stof van deze categorie. Andere stoffen die een gevaar betekenen: Geen enkele bekende stof van deze categorie is aanwezig.
| Chemical Name | CAS Number | Concentration | Hazardous |
|---|---|---|---|
| EN ISOBUTAAN EC: 200-857-2 | 75-28-5 | 10 - 25% | Yes |
| NATRIUMNITRIET EC: 231-555-9 | 7632-00-0 | 2.5% | Yes |
| PROPAAN EC: 200-827-9 | 74-98-6 | 10 - 25% | Yes |
| BUTAAN EC: 203-448-7 | 106-97-8 | 10 - 25% | Yes |
Notes
Aanwezige stoffen in een lagere concentratie dan de minimum gevarendrempel; Andere stoffen met Grenswaarden van Beroepsmatige Blootstelling
First Aid Measures
Emergency procedures for chemical exposure incidents
NOOIT iets laten inslikken door een bewusteloos persoon.
Firefighting Measures
Extinguishing media, specific hazards, and firefighter protection
Chemische poeders, koolstofdioxide en andere brandblusgassen zijn geschikt voor kleine brandjes.
Nooit water gebruiken.
ontploffingsrisico's van de verstuivers onder druk
De verpakkingen laten afkoelen in de nabijheid van de vlammen, teneinde de ontploffingsrisico's van de verstuivers onder druk te vermijden.
Firefighter Protection
De interventiegroep moet uitgerust zijn met isolerende autonome apparaten ter bescherming van de ademhaling.
Accidental Release Measures
Spill cleanup procedures, containment, and environmental protection
Vermijd inademing van de dampen. Raadpleeg de beschermingsmaatregelen die in de rubrieken 7 en 8 vermeld staan.
Indien het product watervlakten, rivieren of rioleringen contamineert, de bevoegde autoriteiten waarschuwen volgens de reglementeringen procedures.
Bij voorkeur schoonmaken met een reinigingsmiddel; het gebruik van solventen moet vermeden worden.
Materials: reinigingsmiddel
Related Products
Similar products with comparable safety profiles
AEROSOL NICOLS 300ML OCEAN FRESH
---
AEROSOL NICOLS 300ML OCEAN FRESH
---
AIR FRESHENER OCEAN NICOLS
---
AIR FRESHENER OCEAN NICOLS
---
AIR FRESHENER LEMON NICOLS PROFESSIONAL
---
Aerosol Spring flowers Nicols 300 ml
---
AIR FRESHENER LAVENDER NICOLS
UFI: 15HS-N5K2-C10H-MFU9
AIR FRESHENER LAVENDER NICOLS
---
Handling and Storage
Safe handling precautions, storage conditions, and workplace requirements
Verhinder de vorming van ontbrandbare of explosieve concentraties in de lucht en vermijd de concentraties van dampen die hoger zijn dan de grenswaarden van een beroepsmatige blootstelling. Niet verstuiven in de richting van een vlam of een gloeiend voorwerp. Vermijd het inademen van de dampen.
Het vat goed gesloten en op een droge en goed geventileerde plaats bewaren. Verwijderd houden van alle ontstekingsbronnen. Houder onder druk. Beschermen tegen zonnestraling en niet blootstellen aan een temperatuur hoger dan 50°C. Buiten bereik van kinderen bewaren.
Het is verboden te roken, te eten en te drinken in de lokalen waar het preparaat gebruikt wordt.
Gebruik het product in lokalen waar geen open vlammen of andere ontstekingsbronnen aanwezig zijn; zorg ervoor een beschermde electrische uitrusting te hebben. De verpakkingen stevig gesloten houden en ze verwijderd houden van warmtebronnen, vonken en open vuur. Geen gereedschappen of werktuigen gebruiken die vonken kunnen veroorzaken. Niet roken.
Exposure Controls / PPE
Occupational exposure limits, engineering controls, and protective equipment
Physical and Chemical Properties
Appearance, physical state, melting point, boiling point, and material characteristics
Stability and Reactivity
Chemical stability, hazardous reactions, and incompatible materials
Elk apparaat dat een vlam zou kunnen produceren of een metalen oppervlak op hoge temperatuur brengen (branders, electrische lasbogen, ovens, ...) moet uit de lokalen verwijderd worden.
Ecological Information
Environmental toxicity, biodegradation, and bioaccumulation data
The data for this section has not been processed yet.
Disposal Considerations
Waste treatment methods, disposal recommendations, and waste codes
The data for this section has not been processed yet.
Transport Information
UN numbers, shipping names, transport classes, and regulatory requirements
- UN Number
- 1950
- Shipping Name
- AEROSOLS, flammable
SP277
Regulatory Information
Chemical regulations, safety assessments, and compliance status
The data for this section has not been processed yet.
Frequently Asked Questions
Common questions about safety, handling, and properties
What is the hazard signal word for AEROSOL NICOLS 300ML OCEAN FRESH?
The signal word is no signal word.
What is the physical form of AEROSOL NICOLS 300ML OCEAN FRESH?
AEROSOL NICOLS 300ML OCEAN FRESH is a gasachtig. .
What is AEROSOL NICOLS 300ML OCEAN FRESH used for?
Deodorant
What is the melting point of AEROSOL NICOLS 300ML OCEAN FRESH?
The melting point is niet nader uiteengezet. and the boiling point is niet nader uiteengezet..