NextSDS Logo
Safety Data Sheet NL

774885 774965 Admire Breeze Citrus

Get a free compliance audit

Upload your SDS inventory and get a detailed compliance report.

Get Free Audit
01

Identification

Product identifiers, regulatory numbers, and supplier information

Product Information

Product Name
774885 774965 Admire Breeze Citrus
Product Code
774885 774965

Regulatory Identifiers

CAS Number
N/A

Identified Uses

Luchtverfrisser

Manufacturers & Suppliers

BOMA logo

BOMA

distributor

Noorderlaan 131, B2030 Antwerpen

003232313389

http://www.boma.eu/

Emergency Contacts

Emergency Contact

+32 70 245 245

Nationaal Vergiftigingen Informatie Centrum (NVIC)

+31 88 755 8000

Emergency Contact

+33 (0)1 45 42 59 59

Emergency Contact

(+352) 8002-5500

02

Hazard Identification

GHS classification, signal word, pictograms, and hazard statements

Classified warning

Hazard Classifications

Skin Sens. Cat. 1 H317

GHS Pictograms

GHS07 - Health hazard

GHS07

Hazard Statements

H317 Kan een allergische huidreactie veroorzaken.

Precautionary Statements

P261 Inademing van stof/damp/spuitnevel vermijden.
P280 Beschermende handschoenen, beschermende kleding, oogbescherming, gelaatsbescherming dragen.
P302 + P352 BIJ CONTACT MET DE HUID: met veel water en zeep wassen.
P333 + P313 Bij huidirritatie of uitslag: een arts raadplegen.
P501 Inhoud/verpakking afvoeren volgens de plaatselijke / regionale / nationale / internationale voorschriften.

Get a free compliance audit

Upload your SDS inventory and get a detailed compliance report

Free Audit
03

Composition / Information on Ingredients

Chemical components, concentration ranges, and hazardous substance identification

Type mixture
Chemical Name CAS Number Concentration Hazardous
Citral EC: 226-394-6 5392-40-5 3% Yes
1,3,4,6,7,8-hexahydro-4,6,6,7,8,8-hexamethylin-deno [5,6-c] pyraan EC: 214-946-9 1222-05-5 3% Yes
Citronellol EC: 203-375-0 106-22-9 0.9% Yes
Geraniol EC: 203-377-1 106-24-1 0.9% Yes
D-Limoneen (sinaasappelterpeen) EC: 232-433-8 8028-48-6 0.9% Yes
Linalool EC: 201-134-4 78-70-6 0.9% Yes
Eucalyptus globulus, ext. EC: 283-406-2 84625-32-1 0.9% Yes
Benzyl Salicylaat EC: 204-262-9 118-58-1 0.3% Yes
04

First Aid Measures

Emergency procedures for chemical exposure incidents

Inhalation

Rechtop laten zitten, frisse lucht, rust en naar ziekenhuis vervoeren.

Symptoms: keelpijn, hoesten, kortademigheid, hoofdpijn

Skin contact

Verontreinigde kleding uittrekken, eerst spoelen met veel water, dan zonodig naar arts vervoeren.

Symptoms: roodheid, pijn

Eye contact

Eerst langdurig spoelen met water (contactlenzen verwijderen mits makkelijk mogelijk), dan naar arts brengen.

Symptoms: roodheid, pijn, slecht zien

Ingestion

Mond laten spoelen, GEEN braken opwekken en onmiddellijk naar ziekenhuis vervoeren.

Symptoms: diarree, hoofdpijn, buikkrampen, slaperigheid, braken

Medical Treatment

geen

05

Firefighting Measures

Extinguishing media, specific hazards, and firefighter protection

Suitable media

verneveld water, poeder, schuim, CO2

Unsuitable media

geen

Specific hazards

geen

06

Accidental Release Measures

Spill cleanup procedures, containment, and environmental protection

Emergency procedures

Niet in de gemorste stoffen lopen of ze aanraken. Vermijden om de uitwasemingen, de rook, het stof en de damp in te ademen door boven de wind te blijven. Elk bezoedeld kledingstuk en elke bezoedelde beschermingsuitrusting na gebruik uittrekken en er zich op een veilige manier van ontdoen.

Environmental

Niet in riolering of openbare wateren laten wegstromen.

Cleanup methods

Gemorst product zorgvuldig verzamelen en opslaan in geschikte houders.

Materials: absorberend materiaal

Related Products

Similar products with comparable safety profiles

07

Handling and Storage

Safe handling precautions, storage conditions, and workplace requirements

Handling

Voorzichtig behandelen om lekkages te vermijden.

Storage

Bewaren in goed gesloten verpakking in een gesloten, vorstvrije, geventileerde ruimte.

08

Exposure Controls / PPE

Occupational exposure limits, engineering controls, and protective equipment

Engineering

Het beschermingsniveau en soorten van maatregelen zijn afhankelijk van de omstandigheden op de werkplek. Er moet voor adequate ventilatie gezorgd worden zodat de blootstellingslimieten niet overschreden worden. Voor meer informatie, zie rubriek 7.

Hands

Met nitril-handschoenen (EN 374) hanteren. Minimale doorbraaktijd van > 480 minuten, dikte 0,35mm. Handschoenen voor gebruik goed controleren. Handschoenen netjes uittrekken zonder de buitenkant aan te raken met de blote hand. De geschiktheid voor een specifieke werkplek moet worden overlegd met de fabrikant van de beschermhandschoenen. Was en droog de handen.

Eyes

Oogspoelfles met zuiver water binnen bereik houden. Gebruik een nauw aansluitende veiligheidsbril (EN 166). Een volgelaatsscherm en beschermend pak dragen bij uitzonderlijke verwerkingsproblemen.

Respiratory

Indien nodig, gebruik een luchtzuiverend gezichtsmasker in geval van ademhalingsrisico's.

Skin/Body

Gebruik niet doorlaatbare beschermende kleding die bestand is tegen dit product. De keuze van specifieke onderdelen zoals gelaatsmasker, handschoenen, laarzen, schort of volledig pak hangt af van de werkzaamheden.

Environmental

Voldoe aan de relevante milieureglementeringen die het lozen in lucht, water en grond beperken. Bescherm het milieu door juiste controlemaatregelen toe te passen om uitstoot te voorkomen of te beperken. Voor meer informatie, zie rubrieken 6 en 13.

09

Physical and Chemical Properties

Appearance, physical state, melting point, boiling point, and material characteristics

Relative Evaporation Rate
---
Lower Explosive Limit
/
Properties Status
---
Ph
/
Melting Point
/
Physical State Data
solid
Appearance
---
Solubility In Fat
---
Crystallisation Point
---
Solubility
---
State Under Standard Conditions
---
Odor Threshold
---
Vapor Pressure
/
Colour Intensity
---
Dynamic Viscosity
---
Evaporation Rate
0,200 (n-BuAc = 1)
Bulk Density
---
Flammability
Technisch onmogelijk
Colour
kleurloos
Metal Corrosion
---
Solubility In Water
niet oplosbaar
Density
---
Solidification Point
---
Odor
kenmerkend
Cloud Point
---
Flash Point
/
Voc Content
3,30 %
Kinematic Viscosity
/
Auto Ignition Temperature
/
Relative Density
/
Explosive Limits
---
Boiling Point
176 °C – 288 °C
Upper Explosive Limit
/
Softening Point
---
Decomposition Temperature
/
Partition Coefficient
Technisch onmogelijk
Form
---
Physical State
vast
Freezing Point
---
Vapor Density
Technisch onmogelijk
Molecular Weight
---
10

Stability and Reactivity

Chemical stability, hazardous reactions, and incompatible materials

Stability

Extreem hoge of lage temperaturen vermijden.

Reactivity

Stabiel onder normale omstandigheden.

Hazardous reactions

geen

Avoid

Tegen zonlicht beschermen. Niet blootstellen aan temperaturen boven 50°C

Incompatible

zuren, basen, oxidatiemiddelen, reductiemiddelen

Decomposition

Onder de aanbevolen gebruiksomstandigheden worden geen gevaarlijke ontledingsproducten verwacht.

12

Ecological Information

Environmental toxicity, biodegradation, and bioaccumulation data

The data for this section has not been processed yet.

13

Disposal Considerations

Waste treatment methods, disposal recommendations, and waste codes

The data for this section has not been processed yet.

14

Transport Information

UN numbers, shipping names, transport classes, and regulatory requirements

15

Regulatory Information

Chemical regulations, safety assessments, and compliance status

The data for this section has not been processed yet.

?

Frequently Asked Questions

Common questions about safety, handling, and properties

What is the hazard signal word for 774885 774965 Admire Breeze Citrus?

The signal word is warning.

What is the physical form of 774885 774965 Admire Breeze Citrus?

774885 774965 Admire Breeze Citrus is a vast with kleurloos color. It has kenmerkend odor.

What is 774885 774965 Admire Breeze Citrus used for?

Luchtverfrisser

What are the hazard statements for 774885 774965 Admire Breeze Citrus?

This substance has 1 hazard statement:

  • H317: Kan een allergische huidreactie veroorzaken.

What is the melting point of 774885 774965 Admire Breeze Citrus?

The melting point is / and the boiling point is 176 °C – 288 °C.