NextSDS Logo
Safety Data Sheet NL

Protease, from Streptomyces griseus

CAS 9036-06-0

Get a free compliance audit

Upload your SDS inventory and get a detailed compliance report.

Get Free Audit
01

Identification

Product identifiers, regulatory numbers, and supplier information

Product Information

Product Name
Protease, from Streptomyces griseus
Product Code
P6911

Regulatory Identifiers

CAS Number
9036-06-0 Check regulations →
REACH No.
Een registratienummer is niet beschikbaar voor deze stof omdat de stof of het gebruik is uitgezonderd voor registratie of voor het jaarlijks volume geen registratie vereist is.

Identified Uses

Laboratoriumchemikaliën, Vervaardiging van stoffen

Manufacturers & Suppliers

S

Sigma

distributor

M

Merck Life Science BV

distributor

Ildefonse Vandammestraat 5/7B B-1560 HOEILAART

+32 (0)3 899-1301

Emergency Contacts

CHEMTREC

+(32) 28 083237

Anti-poison centre

070 245245

02

Hazard Identification

GHS classification, signal word, pictograms, and hazard statements

Classified danger

Hazard Classifications

Skin Irrit. Cat. 2 H315
Eye Irrit. Cat. 2 H319
Resp. Sens. Cat. 1 H334
STOT SE Cat. 3 H335

GHS Pictograms

GHS07 - Health hazard

GHS07

GHS08 - Serious health hazard

GHS08

Hazard Statements

H315 Veroorzaakt huidirritatie.
H319 Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
H334 Kan bij inademing allergie- of astmasymptomen of ademhalingsmoeilijkheden veroorzaken.
H335 Kan irritatie van de luchtwegen veroorzaken.

Precautionary Statements

P302 + P352 BIJ CONTACT MET DE HUID: met veel water wassen.
P305 + P351 + P338 BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.

Get a free compliance audit

Upload your SDS inventory and get a detailed compliance report

Free Audit
03

Composition / Information on Ingredients

Chemical components, concentration ranges, and hazardous substance identification

Type substance

Stofnaam : Actinase E Indexnr. : 647-014-00-9 EG-Nr. : 232-909-5

Chemical Name CAS Number Concentration Hazardous
Pronase EC: 232-909-5 9036-06-0 90 - 100% No
04

First Aid Measures

Emergency procedures for chemical exposure incidents

Inhalation

Na inademen: frisse lucht. Arts waarschuwen.

Skin contact

Bij aanraking met de huid: Verontreinigde kleding onmiddellijk uittrekken. Huid met water afspoelen/ afdouchen.

Eye contact

Na oog contact: uitspoelen met ruim voldoende water. Oogarts raadplegen. Contactlenzen uitnemen.

Ingestion

Na inslikken: slachtoffer onmiddellijk water laten drinken (niet meer dan twee glazen). Een arts raadplegen.

05

Firefighting Measures

Extinguishing media, specific hazards, and firefighter protection

Unsuitable media

Voor deze stof / dit mengsel gelden geen beperkingen voor blusmiddelen.

Specific hazards

Geen gegevens beschikbaar

Instructions

Om huidcontact te vermijden, houd een veilige afstand en draag geschikte beschermende kleding.

Firefighter Protection

Blijf niet in de gevarenzone zonder uitrusting voor beademingsapparatuur die onafhankelijk is van de omgevingslucht. Om huidcontact te vermijden, houd een veilige afstand en draag geschikte beschermende kleding.

06

Accidental Release Measures

Spill cleanup procedures, containment, and environmental protection

Emergency procedures

Vermijd stofinhalatie. Vermijd contact met de stof. Zorg voor voldoende ventilatie. Gevarenzone ontruimen, noodprocedures volgen, een deskundige raadplegen.

Environmental

Product niet in de riolering laten komen.

Cleanup methods

Afvoerkanalen afdekken. Gemorst materiaal verzamelen, binden en afpompen. Neem de mogelijke materiaalbeperkingen in acht (zie de paragrafen 7 en 10). Voorzichtig opnemen. Ter afvalverwerking aanbieden. Vervuild oppervlak schoonmaken.

Related Products

Similar products with comparable safety profiles

07

Handling and Storage

Safe handling precautions, storage conditions, and workplace requirements

Handling

Werken onder afzuiging. Stof/mengsel niet inademen.

Storage

Goed afgesloten. Droog. Achter slot bewaren of in een opslagomstandigheden ruimte die alleen toegankelijk is voor vakbekwame of geautoriseerde personen.

Hygiene

Verontreinigde kleding meteen vervangen. Gebruik huidbeschermende crème. Na het werken met de stof handen en gezicht wassen.

08

Exposure Controls / PPE

Occupational exposure limits, engineering controls, and protective equipment

Hands

Materiaal : Nitrilrubber Doorbraaktijd : 480 min Handschoendikte : 0,11 mm Beschermingsindex : Volledig contact Fabrikant : Dermatril® (KCL 740 / Aldrich Z677272, Maat M) Materiaal : Nitrilrubber Doorbraaktijd : 480 min Handschoendikte : 0,11 mm Beschermingsindex : Spad contact Fabrikant : Dermatril® (KCL 740 / Aldrich Z677272, Maat M) Fabrikant : bron data: KCL GmbH, D-36124 Eichenzell, Telefoon +49 (0)6659 87300, e-mail sales@kcl.de, test methode: EN374 Opmerkingen : Met handschoenen hanteren. Handschoenen voor gebruik goed controleren. Handschoenen netjes uittrekken zonder de buitenkant aan te raken met de blote hand. Gebruikte handschoenen direct weggooien volgens de geldende laboratoriumregels. Was en droog de handen. De gekozen veiligheidshandschoenen moeten voldoen aan de specificaties van de verordening (EU) 2016/425 en de norm En 374, die daarvan is afgeleid. Bij gebruik in oplossing, of gemengd met andere bestanddelen, of onder omstandigheden anders dan volgens EN 374, eerst contact opnemen met de leverancier van de volgens de EG-richtlijnen goedgekeurde handschoenen. Deze aanbeveling is enkel een advies en dient ge-evalueerd worden door een arbeidshygiënist of veiligheidsdeskundige die bekend is met de specifieke situatie en gebruik door onze klanten. Het moet niet gezien worden als directe toestemming voor ieder specifiek gebruiksscenario.

Eyes

Gebruik gezichts- en/of oogbescherming getest en goedgekeurd door officiele instellingen zoals NIOSH (US) of EN166 (EU). beschermbril

Respiratory

nodig indien stofvorming plaatsvindt. Onze aanbevelingen voor het filteren van de ademhalingsbescherming zijn gebaseerd op de volgende normen: DIN EN 143, DIN 14387 en andere geldende normen m.b.t. het gebruikte ademhalingsbeschermingssysteem. Aanbevolen filtertype: : Filter type P2 De ondernemer moet er voor zorgen dat onderhoud, reiniging en beproeving van adembeschermingstoestellen worden uitgevoerd volgens de voorschriften van de leverancier. Deze maatregelen moeten uitvoerig zijn gedocumenteerd.

Skin/Body

beschermende kleding

Environmental

Product niet in de riolering laten komen.

09

Physical and Chemical Properties

Appearance, physical state, melting point, boiling point, and material characteristics

Physical State
vast
Physical State Data
solid
State Under Standard Conditions
---
Appearance
---
Colour
lichtbruin
Colour Intensity
---
Form
poeder
Odor
Geen gegevens beschikbaar
Odor Threshold
---
Ph
Geen gegevens beschikbaar
Melting Point
Geen gegevens beschikbaar
Boiling Point
Geen gegevens beschikbaar
Flash Point
Geen gegevens beschikbaar
Freezing Point
---
Softening Point
---
Solidification Point
---
Cloud Point
---
Crystallisation Point
---
Relative Evaporation Rate
---
Evaporation Rate
---
Vapor Pressure
Geen gegevens beschikbaar
Vapor Density
---
Relative Density
Geen gegevens beschikbaar
Bulk Density
---
Density
Geen gegevens beschikbaar
Flammability
Geen gegevens beschikbaar
Upper Explosive Limit
Geen gegevens beschikbaar
Lower Explosive Limit
Geen gegevens beschikbaar
Explosive Limits
---
Auto Ignition Temperature
Geen gegevens beschikbaar
Decomposition Temperature
Geen gegevens beschikbaar
Solubility
---
Partition Coefficient
Geen gegevens beschikbaar
Solubility In Water
Geen gegevens beschikbaar
Solubility In Fat
---
Molecular Weight
---
Voc Content
---
Metal Corrosion
---
Dynamic Viscosity
Geen gegevens beschikbaar
Kinematic Viscosity
Geen gegevens beschikbaar
Properties Status
---
10

Stability and Reactivity

Chemical stability, hazardous reactions, and incompatible materials

Stability

Het product is chemisch stabiel onder standaard omgevingsvoorwaarden (kamertemperatuur).

Reactivity

Geen gegevens beschikbaar

Hazardous reactions

Geen gegevens beschikbaar

Avoid

geen informatie beschikbaar

Incompatible

Sterke oxidatiemiddelen

Decomposition

In geval van brand: zie hoofdstuk 5

12

Ecological Information

Environmental toxicity, biodegradation, and bioaccumulation data

The data for this section has not been processed yet.

13

Disposal Considerations

Waste treatment methods, disposal recommendations, and waste codes

The data for this section has not been processed yet.

14

Transport Information

UN numbers, shipping names, transport classes, and regulatory requirements

15

Regulatory Information

Chemical regulations, safety assessments, and compliance status

The data for this section has not been processed yet.

?

Frequently Asked Questions

Common questions about safety, handling, and properties

What is the hazard signal word for Protease, from Streptomyces griseus?

The signal word is danger.

What is the physical form of Protease, from Streptomyces griseus?

Protease, from Streptomyces griseus is a vast with lichtbruin color. It has geen gegevens beschikbaar odor.

What is Protease, from Streptomyces griseus used for?

Laboratoriumchemikaliën, Vervaardiging van stoffen

What are the hazard statements for Protease, from Streptomyces griseus?

This substance has 4 hazard statements:

  • H315: Veroorzaakt huidirritatie.
  • H319: Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
  • H334: Kan bij inademing allergie- of astmasymptomen of ademhalingsmoeilijkheden veroorzaken.
  • H335: Kan irritatie van de luchtwegen veroorzaken.

What is the melting point of Protease, from Streptomyces griseus?

The melting point is Geen gegevens beschikbaar and the boiling point is Geen gegevens beschikbaar.